Dobré počasie

Jar je za dverami! Cez víkend sa výrazne oteplí, teploty sa vyšplhajú až na 15 stupňov Celzia

Konečne sa dočkáme. Na Slovensko prichádza ochutnávka jari.

Jar je za dverami! Cez víkend sa výrazne oteplí, teploty sa vyšplhajú až na 15 stupňov Celzia

BRATISLAVA 14. februára - Na začiatku tohto pracovného týždňa sa na viacerých miestach na Slovensku opäť o slovo prihlásila pani Zima. Išlo najmä o severnú časť našej krajiny, kde okrem mínusových teplôt aj snežilo. Máme však dobrú správu pre tých, ktorí sa už nevedia dočkať zmeny. Malo by sa výraznejšie otepliť a nahor to pôjde do konca týždňa. Nielen teploty na teplomeri, ale aj slniečko nás svojou prítomnosťou poteší.

Už dnes by sa mali teploty pohybovať od 6 do 10 stupňov Celzia. Podobné by to malo byť aj v posledný pracovný deň tohto týždňa no a ani víkend by nemal byť výnimkou. V prípade, že si plánujete nejaký výlet a čas strávený na vzduchu, počasie vám bude priať. V sobotu a nedeľu nás totiž čaká pravé jarné počasie so slabým južným vetrom, slnečnou oblohou a teplotami na celom území od 8 do 14 stupňov Celzia.

Foto: imeteo.sk

Piatok

Posledný pracovný deň nás bude sprevádzať jasné až polojasné počasie. Najnižšia nočná teplota 3 až -3 stupne Celzia. Najvyššia denná teplota 5 až 11 stupňov Celzia.

Foto: imeteo.sk

Sobota

Víkend bude príjemný a potešujúci. Jasno až polojasno. Len ojedinele, najmä v dolinách zamračené s nízkou oblačnosťou. Najnižšia nočná teplota 2 až -3 stupne Celzia. Najvyššia denná teplota 8 až 14 stupňov Celzia.

Foto: imeteo.sk

Nedeľa

Prevažne jasno. Zrána treba miestami, najmä na východe počítať s hmlou alebo nízkou oblačnosťou, ktorá sa môže udržať aj po celý deň. Najnižšia nočná teplota 3 až -1 stupňa Celzia. Najvyššia denná teplota 5 až 13 stupňov Celzia, pri nízkej oblačnosti aj menej.

Foto: imeteo.sk

Zdroj: imeteo.sk