Dobré počasie

Slovensko čaká poriadny teplotný skok, oteplí sa na takmer 20 °C

Slovensko sa dočká oteplenia. Rozdiel bude poriadne výrazný.

Slovensko čaká poriadny teplotný skok, oteplí sa na takmer 20 °C

BRATISLAVA 6. marca - Slovensko túto zimu potrápili silné mrazy, sneh, dažde aj vietor. Všetko, čo k zime neodmysliteľne patrí. Mnohí sa však pýtajú, kedy sa počasie zmení a príde k nám dlho očakávaná jar. Kedy konečne vykuknú prvé slnečné lúče a teploty na teplomeroch sa vyšplhajú vyššie ako na nulu. Presne takýchto ľudí poteší predpoveď počasia na najbližšie dni a čo je ešte lepšie, cez víkend môžete ísť na prechádzku bez toho, aby ste sa drkotali. Už sobota nás milo obdarí, no nedeľa pripravuje veľkolepé teplotné divadlo.

Veľkorysá nedeľa

V nedeľu očakávame prevažne oblačno, prechodne aj menej oblačnosti. Najnižšia nočná teplota 8 až 2 stupne Celzia. Najvyššia denná teplota sa vyšplhá na 11 až 18 stupňov Celzia.

Foto: imeteo.sk

Streda

V noci oblačno až zamračené a doznievanie dažďa. V priebehu dňa ustávanie zrážok a prevažne oblačno s ojedinelými prehánkami. Najnižšia nočná teplota 3 až -2 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota 4 až 10 stupňov Celzia.

Štvrtok

Prevažne oblačno, prechodne aj menej oblačnosti. Ojedinele zrážky. Najnižšia nočná teplota 1 až -3 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota 4 až 10 stupňov Celzia.

Piatok

Polooblačno až oblačno. V priebehu dňa od severozápadu pribúdanie oblačnosti. Najnižšia nočná teplota 2 až -3 stupňa Celzia. Najvyššia denná teplota 6 až 12 stupňov Celzia.

Sobota

Oblačno až zamračené. V noci na mnohých miestach, cez deň už len miestami dážď. Vo vysokých horských polohách sneženie. Najnižšia nočná teplota 6 až 0 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota 7 až 13 stupňov Celzia.

Zdroj: imeteo.sk